Spontaniczna środa – Światowy Dzień Roweru – wypad rowerowy na ok. 50 km

3 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Roweru!

Zapraszamy zatem na spontaniczny, środowy, rowerowy wypad na #ZdjęciezKlotyldą (prawnuczka Mieszka I jakby ktoś pytał), która urzęduje w Mordach.

Spotykamy się o 17:30 na parkingu przy sklepie Żabka przy torach w Strzale.

Jedziemy -> Przygody -> Krześlin -> Czołomyje -> Mordy (#ZdjęciezKlotyldą) -> Krzymosze -> Stok Lacki -> Siedlce

Dystans: ok. 50 km

Tempo: ok. 20 km/h (trochę żwawiej niż spacerowe)

Przewidywany powrót 20:30-21:00.

(proszę wziąć ze sobą lampeczki świecące, coś do picia, coś od deszczu na wszelki wypadek oraz zapasową dętkę do swojego roweru)

Udział jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać.

Trzeba być punktualnie na miejscu zbiórki 😉

Jedziemy po kilometry do Konkursu Rowerowa Stolica Polski 2026 zatem koniecznie zainstalujcie aplikację Aktywne Miasta i dołączcie do Rywalizacji RSP 2026 dla miast prezydenckich.

Czekają na nas nagrody!

Szczegóły: https://rowerowe.siedlce.pl/nagrody/

Jak nazbieramy kilometry – > odbiór nagród: Ośrodek Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6 (poniedziałek – niedziela w godzinach od 8:00 do 20:00).

Uwaga: wycieczka ma charakter prywatny i każdy bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.

Skierowana jest do osób pełnoletnich. Uczestnicy niepełnoletni (wyłącznie powyżej 10 lat) mogą wziąć udział w wycieczce tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Kask jest obowiązkowy jedynie dla osób do 16. roku życia jest obowiązkowy, ale zalecam korzystanie każdemu – dla własnego bezpieczeństwa.

 

#RSPSiedlce

Data

03 cze 2026
Zakończone!

Czas

17:30 - 21:00
Kod QR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *