Spontaniczna środa -> Dzień Przytulania – wypad rowerowy na #zdjęciezgłazem nad Liwiec – ok. 50 km
W Dniu Przytulania przytulmy nasze rowery! Tym bardziej, że sporo już przeszły w czerwcu!
A najlepiej sprezentować im kolejny wypad rowerowy 😉
Zapraszamy na spontaniczny, środowy, rowerowy wypad na #zdjęciezgłazem nad Liwcem (jest tylko jeden słuszny głaz: w Kisielanach. To naprawdę piękny głaz i okaz)
Spotykamy się o 17:00 na parkingu przy sklepie Żabka za torami w Strzale.
Jedziemy: Przygody -> Suchożebry -> Osiny -> Mokobody -> Ziomaki -> Kisielany (#zdjęciezgłazem) -> Niwiski -> Siedlce
Dystans: ok. 50 km
Tempo: ok. 20 km/h (trochę żwawiej niż spacerowe)
Przewidywany powrót 20:30-21:00. (proszę wziąć ze sobą lampeczki świecące, coś do picia, tym razem nic od deszczu oraz zapasową dętkę do swojego roweru)
Udział jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać.
Jedziemy po kilometry do Konkursu Rowerowa Stolica Polski 2026 zatem koniecznie zainstalujcie aplikację Aktywne Miasta i dołączcie do Rywalizacji RSP 2026 dla miast prezydenckich.
Czekają na nas nagrody!
Szczegóły: https://rowerowe.siedlce.pl/nagrody/
Jak nazbieramy kilometry (min 200 km) -> odbiór nagród: Ośrodek Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6 (poniedziałek – niedziela w godzinach od 8:00 do 20:00).
Uwaga: wycieczka ma charakter prywatny i każdy bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Skierowana jest do osób pełnoletnich. Uczestnicy niepełnoletni (wyłącznie powyżej 10 lat) mogą wziąć udział w wycieczce tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Kask jest obowiązkowy jedynie dla osób do 16. roku życia, ale zalecam korzystanie każdemu – dla własnego bezpieczeństwa.
