Rowerowa Gra Miejska „Licytacje kilometrowe” z nagrodami
Zapraszamy do udziału w Licytacjach Kilometrowych!
To rowerowa gra miejska, która odbywa się na terenie miasta Siedlce. Ważne jest jedno: „kto da więcej” – kilometrów pokonanych na rowerze, oczywiście!
Kiedy?
Od 1 do 28 czerwca włącznie. To Ty decydujesz, kiedy dokładnie weźmiesz udział w ramach podanego przedziału czasowego i ile razy!
Gra jest podzielona na 4 części – po jednej na każdy tydzień czerwca.
Możesz:
- wziąć udział tylko w jednym tygodniu i zawalczyć o nagrodę tygodniową – voucher do Centrum Rowerowego w Siedlcach o wartości 400 zł,
- albo grać w każdym tygodniu i oprócz nagród tygodniowych zawalczyć o nagrodę główną – voucher do Centrum Rowerowego w Siedlcach o wartości 800 zł!
Start i zakończenie:
Ty decydujesz, gdzie zaczniesz i zakończysz grę – może to być dowolny punkt w mieście!
Czas gry:
Ty decydujesz, ile czasu chcesz na nią przeznaczyć – wszystko musi odbyć się w ramach jednej doby.
Nie musisz się zgłaszać ani zapisywać do udziału!
Będziesz musiał jedynie odwiedzić na rowerze konkretne miejsca wskazane przez nas w Siedlcach – w każdym tygodniu czerwca będą to dwa inne miejsca!
Musisz więc „wyjść na rower” i zarejestrować swój przejazd za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Aktywne Miasta.
UWAGA: musisz dołączyć w aplikacji do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”. Aby to zrobić, od 1 czerwca (wtedy będzie to możliwe):
- kliknij zakładkę „Rywalizacje”,
- wybierz konkurs „Rowerowa Stolica Polski 2026 dla miast prezydenckich”,
- wybierz miasto Siedlce jako to, dla którego będziesz jeździć,
- wybierz dowolną grupę spośród jeżdżących dla miasta Siedlce.
WAŻNE: dołączenie trzeba dodatkowo potwierdzić poprzez akceptację regulaminu rywalizacji. To niezbędny warunek udziału.
Co dokładnie trzeba zrobić, aby wygrać nagrodę?
Należy spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki:
- Przejechać na rowerze – podczas jednego „wyjścia na rower” – dowolną, wymyśloną przez siebie trasę. Przejazd musi zostać zarejestrowany wyłącznie w ciągu jednej i tej samej doby w aplikacji „Aktywne Miasta”, po wcześniejszym dołączeniu do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski 2026” dla miasta Siedlce.
- Przejechać jak najwięcej kilometrów spośród innych uczestników gry – wyłącznie po terenie miasta Siedlce – z uwzględnieniem dwóch wskazanych przez nas miejsc przypisanych do danego tygodnia czerwca.
- Zrobić sobie po jednym zdjęciu z rowerem w każdym z wyznaczonych miejsc.
Każde zdjęcie musi zawierać:
- Ciebie (twarz nie musi być widoczna),
- Twój rower lub jego część ,
- odwiedzane miejsce przypisane do danego tygodnia.
- Opublikować oba zdjęcia na swoim profilu na Facebooku najpóźniej w niedzielę danego tygodnia do godz. 23:59:
- jako wpis publiczny (trzeba zmienić ustawienia prywatności dla danego wpisu z widocznego tylko dla Znajomych na widok Publiczny; można to zrobić po wstawieniu wpisu: kliknąć trzy małe kropki po prawej stronie wpisu i wybrać z listy „Edytuj ustawienia prywatności”, tam wybierz: Publiczne i zapisz),
- z numerem ID z aplikacji „Aktywne Miasta”,
- z podaniem liczby kilometrów zgłaszanych do licytacji,
- z dodanym tzw. hashtagiem (znacznikiem): #LicytacjeKilometroweSiedlce
Numer ID znajdziesz w menu aplikacji (3 poziome kreski w lewym górnym rogu), w zakładce „Panel użytkownika”, obok kodu QR.
Po tym Was znajdziemy! A wy, klikając w ten # możecie podejrzeć ile km w danym tygodniu zrobili inni i jeśli zrobiliście mniej – pojechać jeszcze raz, aby podbić stawkę! W danym tygodniu możesz wstawić więcej niż jeden wpis ze zdjęciami i przelicytować innych! Nie ma limitu!
Przykład wpisu na Facebooku: ID 302320 – 25km #LitycacjeRoweroweSiedlce
- +2 zdjęcia z miejsc przypisanych do danego tygodnia
- cały wpis ustawiony jako „Publiczny”.
Pamiętaj: numer ID musi należeć do Twojego konta w aplikacji. Jest potrzebny do weryfikacji trasy i liczby kilometrów.
„Zalicytowane” kilometry porównamy między uczestnikami i wybierzemy zwycięzcę!
Zwycięzca nagrody tygodniowej będzie ogłaszany na Facebooku – na stronach „Pani Przewodnik” oraz „Siedlce Miasto Przyjazne” – w każdy wtorek czerwca, począwszy od 09.06.2026 r.
Nagrodę finałową zdobędzie osoba, która przejedzie najwięcej kilometrów łącznie we wszystkich tygodniach, przez cały miesiąc w ramach gry (liczony jest jeden przejazd danego uczestnika w każdym tygodniu z najwyższą liczbą kilometrów) Wyniki zostaną ogłoszone we wtorek 30.06.2026 r.
Lista miejsc do odwiedzenia
Lista miejsc do odwiedzenia w Siedlcach, w poszczególnych tygodniach: (w danym tygodniu trzeba pojechać tam, gdzie przypisane jest miejsce, nie można wybrać!)
1. tydzień gry (01-07.06.2026)
- Urząd Miasta Siedlce
- Park Wodny Siedlce
2. tydzień gry (08-14.06.2026)
- Ławeczka z Księżną Ogińską w Parku Aleksandria
- Łódka nad Zalewem
3. tydzień gry (15-21.06.2026)
- Kaplica pw. Św. Krzyża
- Miejska Biblioteka Publiczna – Filia nr 2
4. tydzień gry (22-28.06.2026)
- Kolumna toskańska
- Sąd Rejonowy
Powodzenia!
Nagrody zostaną wręczone wszystkim zwycięzcom podczas Finałowego Przejazdu w dniu 30.06.2026 r. wieczorem. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie: rowerowe.siedlce.pl – Finałowy Przejazd
Jeśli ktoś nie będzie mógł przybyć na rozdanie nagród, skontaktujemy się indywidualnie na Facebooku przez Messengera w sprawie odbioru nagrody.
#RowerowaGraMiejskaSiedlce
#LicytacjeKilometroweSiedlce
#Siedlce
#RSPSiedlce
