Podwieczorek z siostrami. Do lasu ok. 35 km

Podwieczorek rowerowy z Siostrami „Do lasu”

Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!
Pamiętajcie, aby dołączyć do rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta i kręcić kilometry dla
Miasta Siedlce w grupie SKTR Doktorek (Grupa Ogólna) — każdy kilometr ma znaczenie!

Zapraszamy na kolejną wspólną wycieczkę z cyklu rowerowych podwieczorków z Siostrami.
Tym razem wybieramy się „Do lasu” — będzie wesoło, ciepło i jak zawsze w świetnej atmosferze.
Przejedziemy malowniczą trasą przez Lipniak, a po drodze nie zabraknie rozmów, śmiechu i wspólnego odpoczynku.

16 czerwca 2026 r. (wtorek)
Start: godz. 17:00

Miejsce zbiórki:
Centrum Przesiadkowe im. Rtm. Witolda Pileckiego

Trasa: Siedlce – Lipniak – Mościbrody – Siedlce
Długość trasy: około 35 km
Tempo jazdy: 16–20 km/h
Czas wycieczki: około 3,5–4 godziny (z postojami)

Co warto zabrać?

sprawny rower
dobry humor
coś do picia i drobną przekąskę
ewentualnie kilka drobnych na kawę lub lody po trasie
oświetlenie rowerowe — na spokojny powrót o zachodzie słońca

Zapisy:
SMS z imieniem i nazwiskiem + nazwa wycieczki przyjmuje
Monika Szafrańska — tel. 608 495 603

Wycieczka organizowana jest zgodnie z regulaminem wycieczek SKTR Doktorek.
Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie.
W przypadku niesprzyjającej pogody lub sytuacji niezależnych od organizatora wycieczka może zostać odwołana.

Komandorki wycieczki:
Monika Szafrańska
Katarzyna Jurzyk

 

Data

16 cze 2026
Zakończone!

Czas

17:00 - 21:00
Kod QR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *