Podwieczorek z siostrami. Do Dworu w Mościbrodach ok. 35 km

Podwieczorek rowerowy z siostrami „Do Dworu w Mościbrodach”

Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!
Pamiętajcie, aby dołączyć do rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta i kręcić kilometry dla SKTR Doktorek (Grupa Ogólna) — każdy kilometr ma znaczenie!

Z tej okazji zapraszamy na spokojną, popołudniową wycieczkę rowerową do klimatycznego Dworu w Mościbrodach.
Przed nami zielone krajobrazy, dobra atmosfera i chwila relaksu przy kawie lub lodach.


2 czerwca 2026 r. (czwartek)
Start: godz. 17:00

Miejsce zbiórki:
Centrum Przesiadkowe im. Rtm. Witolda Pileckiego

Tempo jazdy: 16-20 km/h
Długość trasy: około 40 km
Czas wycieczki: około 4 godziny (wraz z postojami)

Co warto zabrać?

sprawny rower
dobry humor
kilka drobnych na kawę, ciasto lub lody w Mościbrodach
oświetlenie rowerowe — w razie powrotu przy zachodzie słońca

Zapisy:
SMS z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą wycieczki przyjmuje
Monika Szafrańska — tel. 608 495 603

Wycieczka organizowana jest zgodnie z regulaminem wycieczek SKTR Doktorek.
Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą składką posiadają ubezpieczenie, pozostali ubezpieczają się indywidualnie.
W przypadku niesprzyjającej pogody lub sytuacji niezależnych od organizatora wyjazd może zostać odwołany.

Komandorki wycieczki:
Monika Szafrańska
Katarzyna Jurzyk 

Data

02 cze 2026
Zakończone!

Czas

17:00 - 21:00
Kod QR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *