Podwieczorek z siostrami. Nad wodę ok. 35 km
Podwieczorek rowerowy z Siostrami „Nad wodę”
Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!
Pamiętajcie, aby dołączyć do rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta i kręcić kilometry dla Miasta Siedlce w grupie SKTR Doktorek (Grupa Ogólna) — każdy kilometr ma znaczenie!
Zapraszamy na ostatni czerwcowy podwieczorek rowerowy z Siostrami!
Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólną rowerową przejażdżkę do malowniczej miejscowości Zaliwie-Szpinki, nad rzekę Liwiec. Czeka nas relaksujący czas, piękne widoki, śmiech i… lody nad wodą!
25 czerwca 2026 r. (czwartek)
Start: godz. 17:00
Miejsce zbiórki:
Centrum Przesiadkowe im. Rtm. Witolda Pileckiego
Długość trasy: około 40 km
Tempo jazdy: 16–20 km/h
Czas wycieczki: około 4 godziny (z postojami)
Trasa:
Siedlce – Zaliwie Szpinki – Siedlce
Co warto zabrać?
sprawny rower
dobry humor
kilka drobnych na lody lub kawę w Liwiec.com
oświetlenie rowerowe na drogę powrotną
dla chętnych: kostium kąpielowy i ręcznik jeśli chcą korzystać z krótkiej kąpieli wodnej
Zapisy:
SMS z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą wycieczki przyjmuje
Monika Szafrańska — tel. 608 495 603
Wycieczka organizowana jest zgodnie z regulaminem wycieczek SKTR Doktorek.
Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie.
W przypadku niesprzyjającej pogody lub sytuacji niezależnych od organizatora wycieczka może zostać odwołana.
Komandorki wycieczki:
Monika Szafrańska
Katarzyna Jurzyk
