Podwieczorek rowerowy „Bez nazwy” ok. 70 km
Już pierwszego czerwca rusza rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, nie zapomnijcie zapisać się na to wydarzenie i aktywnie kręcić kilometry – każdy ma znaczenie!
W kupie siła, dlatego 18 czerwca wspólnie wykręcimy po ok. 70km dla Siedlec.
Jedziemy obowiązkowo z włączoną aplikacją Aktywne Miasta w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski dla miasta Siedlce.
Start wycieczki z parkingu hotelu Hetman przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach o godzinie 17. Tempo będzie rekreacyjne, trasa prowadzi wyłącznie drogami asfaltowymi przez najbardziej malownicze zakątki naszej okolicy.
W około połowie drogi przewidziany jest postój w miejscu, gdzie będzie można zakupić drobne przekąski oraz napoje.
Ilość miejsc na wycieczkę nie jest ograniczona, podzielimy się na 15 osobowe grupy jeśli zajdzie taka konieczność.
Udział w wycieczce jest bezpłatny. W razie pytań proszę o kontakt poprzez Messenger lub telefonicznie (po godz. 16) pod nr tel. 668 526 984 – Anna Rzążewska
Trasa: Siedlce – Gołębiowka – Sinołęka – Grębków – Stara Sucha – Niwiski – Siedlce (ok. 70km)
Komandorzy: Anna i Andrzej Rzążewscy
Wymagany jest sprawny rower, zapasowa dętka wraz z kompletem niezbędnych narzędzi i kluczy, obowiązkowe oświetlenie oraz ubranie dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.
Na wycieczce obowiązuje Regulamin wycieczek Siedleckiego Klubu Turystyki Rowerowej DOKTOREK.
Każdy uczestnik bierze udział w wycieczce na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą aktualną składką członkowską, korzystają z ubezpieczenia w ramach tej składki.
Pozostali uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie.
Każdy uczestnik bierze udział w wycieczce na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą aktualną składką członkowską, korzystają z ubezpieczenia w ramach tej składki.
Pozostali uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie.
Wycieczka może zostać odwołana ze względu na złe warunki atmosferyczne lub z przyczyn losowych organizatora
