Podwieczorek z siostrami. Na lody ok. 35 km

Podwieczorek rowerowy z Siostrami „Na lody”

Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!
Pamiętajcie, aby dołączyć do rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta i kręcić kilometry dla SKTR Doktorek (Grupa Ogólna) — każdy kilometr ma znaczenie!

Z tej okazji zapraszamy na kolejną wspólną, popołudniową wycieczkę rowerową — tym razem wybieramy się „Na lody”
Przed nami spokojna trasa, letni wieczór, dobra atmosfera i chwila relaksu przy lodach, buble tea oraz kawie w Kotuniu.

11 czerwca 2026 r. (czwartek)
Start: godz. 17:00

Miejsce zbiórki:
Centrum Przesiadkowe im. Rtm. Witolda Pileckiego

Trasa: Siedlce – Kotuń – Siedlce
Długość trasy: około 35 km
Tempo jazdy: 16–20 km/h
Czas wycieczki: około 3,5–4 godziny (z postojami)

Co warto zabrać?

sprawny rower
dobry humor
coś do jedzenia i picia

kilka drobnych na lody lub kawę
oświetlenie rowerowe — na powrót przy zachodzącym słońcu

Zapisy:
SMS z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą wycieczki przyjmuje
Monika Szafrańska — tel. 608 495 603

Wycieczka organizowana jest zgodnie z regulaminem wycieczek SKTR Doktorek.
Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
Członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie.
W przypadku niesprzyjającej pogody lub sytuacji niezależnych od organizatora wycieczka może zostać odwołana.

Komandorki wycieczki:
Monika Szafrańska
Katarzyna Jurzyk

 

 

Data

11 cze 2026
Zakończone!

Czas

17:00 - 21:00
Kod QR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *